Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elżbieta Bieńkowska w Lublinie mówiła m.in. o obronności

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2017 r. o 19:29 Powrót do artykułu
Gdzie ta Pani zarabia i gdzie płaci podatki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 87 tysięcy miesięcznie też mogę wciskać leszczom takie smuty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja ale jaja ale jaja ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukają klientów dla niemieckich i francuskich zakładów zbrojeniowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zaprasza i słucha zdrajców Polski???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani już nas obroniła a ten pan wspomógł gospodarkę Lubelszczyzny. DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobił pan Karpiński dla Świdnika przez 8 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiecie z PO do utylizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ta co jej za 7-8 tyś nie opłaca się pracować ale darmowe koryto to smakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to co pani Bieńkowska powiedziała na taśmach prawdy, nienawidzę. Nie chcę słuchać, nie chcę na nią patrzeć. Cisną mi się ostre słowa, ale pozostawię to juz bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
to ta co jej za 7-8 tyś nie opłaca się pracować ale darmowe koryto to smakuje
 Co mają powiedzieć ludzie, tórzy to słyszeli na własne uszy? Emeryci, renciści co to po 600zł emerytury dostają? A takiej się nie opłacało za 6 czy 7 koła robić..... Ale co się dziwić.... jak sie przyzwyczaiła do kasy to potem 6 koła za mało. Dziwie się że jest ktoś w tym kraju, kto chce tej pani słuchać. Dla mnie to zwykłe gadanie. Nic to nie wniesie do sprawy. Każdy by tak chcętnie gadał za tylke, co ta pani wyciąga na miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś to coś chce jeszcze oglądać i słuchać? Obrzydlistwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SOWA & Przyjaciele zdecydowanie ciekawsze rzeczy mówiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniła w Parlamencie UE Supermarketów jak Rosjanie Leningradu w czasach II wojny światowej przed szkopami. Była pierwszą, która straszyła polski Rząd karami za objęcie podatkiem dochodowym nasich, szkopskich i żabojadowych marketów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie oPOwiedziała jak broni Polskę przed atakami urzędników z UE?. Obawiam się podstępu ze strony "starej unii" w tym programie. Wydaje mi się, że te "krakali" wciskają się podstępem. Akurat, Europę środkowo-wschodnią traktują jako kraje neokolonialne i pozwolą na rozwój przemysłu obronnego?. Platformie nie wierzę- donoszą na Polskę (fałszywe fakty), domagają się kar dla rządu, a pośrednio dla obywateli. Zaczęli już kampanię wyborczą- przyjazd przedstawiciela RE (DTusk), teraz EBieńkowska. Za kogo oni nas uważają?. "Ch... z wschodnią. Całkowity brak honoru wśród elyytt. Platformen guten morgen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie powiedziała jak zarobić więcej niż 1400, bo mi też nie chce się już za tyle robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tę idiotkę zaprosił do Lublina, komuna bije brawo. Należał aresztować tego szkodnika i sprzedawczyka póki jest okazja. Czy ta debilka zna się na czymkolwiek, podobnie jak Mucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja, ale jaja- Bieńkowska w Lublinie, a kiedy odwiedzi nas Boni, Lewandowski?. Powinni mówić o tym jak "bronią "interesów, spraw Polski na arenie Unii. Czy ktoś z obecnych na tej "wysokiej" konferencji poruszył ten temat?. Na pewno nie, bo to wstydliwa (delikatnie mówiąc) sprawa. Czy zdrajcy są nam POtrzebni?. Dziwne, oni myślą, że Polacy mają krótką pamięć. POtrzebni im jesteśmy tylko do wyborów, a potem "ch... ,,,z tą wscodnią". Już nie mogę się doczekać wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja, ale jaja. Bieńkowska w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizyta tej dwójki ćwoków to dosłownie jak wymierzenie policzka. Dziwię się, że było bojkotu. Na Karpińskiego nawet szkoda słów. Człowiek zupełnie bez jakiegokolwiek honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...